Opinie o nas

2014-12-27

List jest ładny i o dziwo napisany poprawną polszczyzną.Niestety imiona w liście nie są odmieniane. Podobał się dziecku.

Antoni
2014-12-27

Wiem, ze listy które wysłałam do 5 i 7 latki, sprawiły im wielką radość, zaskoczenie i dodatkowe pytania: "czy to do mnie, a skąd wiedział, że mam siostrzyczkę" itp. Proponuję większy wybór tła, formatu; możliwość przesuwania obrazków, czy też wstawiania zdjęć do listu. Sam pomysł super, w przyszłym roku też wyślę za Waszym pośrednictwem. Pozdrawiam Mikołaja

Ela
2014-12-27

Jest to niezły pomysł tak szczerze powiedziawszy :) Dzieci były zadowolone, a to najważniejsze. Syn dostał na drugi dzień uwagę w szkole, to się rozpłakał że nie dostanie prezentu. Więc chyba list się udał :) Jest jeden mały mankament, że list jest jednostronny. A druga strona jest pusta, biała. I to psuje cały urok listu :) Ale tak ogólnie, to moja opinia jest pozytywna :)

Klaudia
2014-12-27

List od Mikołaja to nie tylko pomysł na oryginalny prezent, ale też świetne "narzędzie" wychowawcze. Moja córka (6 lat) dostała list, w którym Mikołaj napisała co nieco o jej bałaganiarstwie. Maja tak się przejęła, że podyktowała mi list, w którym obiecała Mikołajowi poprawę. Od tego czasu minęło już 3 tygodnie - pokój małej zmienił się nie do poznania. Warto było kupić list. Gratuluję pomysłu!!! Co więcej - listy są świetnie wykonane, a kontakt z "Mikołajem" nie sprawiał żadnych problemów. W przyszłym roku córcia też dostanie list:)

Wojtek
2014-12-27

W tym roku mój 3-letni synek otrzymał List od Mikołaja. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Malec był zachwycony, że napisał do niego sam Mikołaj, a do tego z listu wynikało, że Mikołaj sporo o nim wiedział. Synek od razu poprosił, by list powiesić mu na drzwiach lodówki -gdzie zwyczajowo umieszczamy nasze zdjęcia, pamiątki itp. Taki list to niebanalny prezent. W przyszłym roku też takie wyślę. Polecam!!!

Bartek
2014-12-27

List od Mikołaja to przede wszystkim wielka frajda dla małych i dużych, którzy go otrzymują. Fantastycznie jest patrzeć na promieniejące radością twarze dzieci, do których napisał zimowy ulubieniec. Parafrazując tekst pewnej reklamy: zakup listu - kilkanaście złotych, radość mojego dziecka - bezcenne!!! I jeszcze jedno - listy są pięknie, starannie wykonane. U mnie wiszą w pokoju dziecięcym, oprawione w antyramę:) Polecam!!!

Paulina
2014-12-27

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami 5 na 5. Pozdrawiam i do następnego roku

magda
2014-12-27

Bardzo fajny pomysł. Wnuki były bardzo zadowolone

Teresa