Opinie o nas

2014-12-05

Nawet sobie nie wyobrazalam że taki list od SW.MIKOŁAJA ,może wywołać usmiech na twarzy i tyle radosci :-)nic więcej chyba nie musze pisac ;-)polecam tego Allegrowicza jak najbardziej bo warto!

CELINA
2014-12-05

Moja córeczka (lat 6) była zachwycona listem od Mikołaja. Oczywiście największym szczęściem był fakt, że Mikołaj do Niej napisał i zapewnił, że jest dla Niego kimś wyjątkowym. Bardzo ucieszyła się także z zakładki i magnesu. Moja opinia - bardzo pozytywna! Jakość całej przesyłki jest zgodna z moimi oczekiwaniami. Termin wysyłki również był zgodny z ustaleniem. A szczęście dziecka ... bezcenne!!! Dziękuję i polecam!!!

BARTEK
2014-12-05

Super sprawa. Już drugi rok zamawiamy listy dla naszych dzieci. Za każdym razem mają niesamowitą frajdę. Polecam!!

Daria
2014-12-04

List bomba , super pomysl tylko jedno czego moim zdaniem nie powinniscie robic to dawac na znaczkach listy od swietego mikolaja. pl to zdradzilo moja niespodzianke .

ewa
2014-12-03

Jestem bardzo ,bardzo zadowolona z Listu Mikołaja .Super wygląda Raport Grzeczności ze zdjęciem - nic dodać nic ująć po prostu Mega Hit!!! a ile radości i szczęścia. Pozdrawiam Wdzięczna Mikołajowi Alisejka

Alisea
2014-12-03

Bardzo serdecznie dziękuję za współpracę. List jest wyjątkowy i na pewno będzie miłym zaskoczeniem dla dziecka i piękną pamiątką z lat dzieciństwa

Kinga
2014-12-02

List - super sprawa dla dzieciaków. Mój syn był uszczęśliwiony, co trochę czytam list od nowa i od nowa. Z dyplomu grzeczności też był bardzo dumny. Jedyne zastrzeżenie mam co do pieczęci, niestety trochę się ukruszyła. Ale generalnie fajny pomysł.

Ewa
2014-12-01

Syn bardzo zadowolony i przejęty że sam Mikołaj do niego napisał list.Przesłany błyskawicznie umocnił wiarę w Mikołaja.

Laura