Opinie o nas

2014-10-29
Piękny list, dziekuję bardzo, dzieci były zachwycone, mały przez dwa tygodnie nie mógł rozstać się otrzymanym listem, a wszystkim znajomym się chwalił że Mikołaj go zna i napisał do niego list. Super pomysł, będę Was polecał wszystkim znajomym.
Paweł
2013-12-07
Witam- do wszystkich tych którzy zastanawiają się czy skorzystać z tej oferty. Naprawdę warto. Szczególnie polecam ofertę tej firmy. Właściciele bezinteresownie pomogli wzbudzić uśmiech na twarzy chorego chłopca. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Monika
2013-12-06
Bardzo rzetelnie i skrupulatnie jest realizowane zlecenie, wspaniały kontakt, serdecznie wszystkim polecam!!! Dziękuję za szybkie zrealizowanie specjalnego życzenia dla Kubusia!!!!
Waleria
2013-12-06
List doszedł bardzo szybko, synciu był zachwycony!
Katarzyna
2013-10-30
Witam, przepraszam że tak późno ale dopiero...W grudniu 2012 r. zamówiłam listy dla moich siostrzenic, treszke z ciekawości jak ten pomysł się sprawdzi. Musze Wam bardoz bardzo podziekować, pomysł wypalił w 100%. Najmłodsza siostrzenic (3 latka) spała z listem, tak była zachwycona, a dwie strasze, które juz potrafią czytać były tak dumne ze Mikołaj do nich napisał ze musiały sie chwialić wielokronie w szkole. Wiekie dzięki za fajny pomysł z listem!!!!! W tym roku tez skorzystam z Waszej oferty :-))))))))))
Ewa
2013-10-30
Listy od Mikołaja dwie sztuki jeden zamówiłam, a drugi wygrałam w konkursie jestem nimi zachwycona, a co najlepsze są to dwa różne listy tzn różnej treści. Mój synek też jest zachwycony bo adresowane były do niego bardzo się z tego powodu cieszył. Państwa stronę poleciłam już kilu znajomym którzy też z niej skorzystali lecz czekają jeszcze na listy. List też zamówiłam swojej chrześnicy i czekamy na niego... Za rok na pewno też zamówię taki list u Państwa bo warto, a minka dziecka gdy trzyma taki list w ręku jest bezcenna .Listy przerosły moje oczekiwania i z tego się cieszę :)
Aneta
2013-10-30
Córka była zachwycona mimo że to już nastolatka.Myślę że to fajny pomysł by dzieci w tych niebezpiecznych czasach wierzyły w coś dobrego a tym jest Święty Mikołaj.Mikołaj uczy dobroci bezinteresownej.Taki list jest świetnym przypomnieniem o przyjemności dawania także dla dorosłych.Fajny pomysł i tak trzymać:).Pozdrawiam. PS.List graficznie też fajny,miły dla oka.Córce bardzo podobała się lakowa pieczątka i jej wzór:)
Kasia
2013-10-30
Zamówione listy Mikołaja okazały się wielką niespodzianką dla moich dzieci. Piotruś i Gabrysia byli niezwykle ciekawi kto im taki prezent podarował. Początkowo myśleli że to ja im je osobiście napisałam. Uważam że taki świąteczny prezent to prosty sposób aby sprawić dzieciom radość i aby na ich twarzach zagościł uśmiech a w oczach blask podczas otwierania tego niecodziennego podarunku. Z każdym razem polecam Państwa listy od Mikołaja swoim bliskim i znajomym.
Paulina