Opinie o nas

2015-12-22

Wspaniałą obsługa. Poczta jakoś nie nadążała z listami i zamówione listy nie docierały, a dzieciaki czekały. Napisałam do sklepu żeby upewnić się, że wszystko zostało wysłane. Odpowiedzieli ze tak, a po paruy godzinach listy były w skrzynce. Zanim zdążyłam powiadomić sklep ze wszystko dotarło, dostałam od nich informację, że wysyłają drugi komplet listów, tak na wszelki wypadek. Było mi bardzo miło.

Anna
2015-12-01

Listy od Świętego Mikołaja są mądre i rozsądne .W listach jest wiele zwrotów grzecznościowych

Agnieszka Kurzeja
2015-11-24

Cudowne listy, cudowna pamiątka - listy już na ścianie wiszą i cieszą oczy

Tomasz
2015-02-10

List od Mikołaja to był strzał w dziesiątkę. Wywołał wielki uśmiech na niejednej twarzy- cieszyły się nim nie tylko obdarowane dzieci, ale także ich rodzice, co tylko dowodzi, że każdy potrzebuje w swoim życiu choć trochę magii. Do tego dochodzi także wysoka jakość wykonania plus niespodzianka w postaci zakładki do książki z pięknym cytatem W. Szymborskiej. Super, że można było dowolnie zmieniać treść. W związku z czym skonstruowałam swoje listy tak, aby pasowały do danego dziecka, dzięki czemu były bardziej wiarygodne. Zdecydowanie za rok również wybiorę taką formę prezentu dla dziecka.

Agata
2015-01-21

W dobie zdewaluowanych już prezentów (rodzice- prezent pod poduszkę, w przedszkolu/szkole-mikołaj i paczka, na kółku tanecznym- to samo, w centrum handlowym- też) chrzestna musi sie nieźle nagłowić czym zaskoczyć 6 grudnia. Na szczęście znalazłam już pomysł na sprawienie radości moim 5 chrześniakom. Od 2 lat kieszeń moja lżejsza, a zaskoczenie dzieciaków większe, niż gdyby to było kolejne lego. Muszę przyznać, że jestem z siebie dumna za dokonanie takiego wyboru.

Aneta
2015-01-14

List jest bardzo świetny. Dzieciak bardzo się ucieszył i wszystkim opowiadał o liście.;) Dużo radości dziecka a jak dziecko jest szczęśliwe to i rodzice się ciesza. Frajda w całej rodzinie. dziękujemy;)

Marta
2015-01-11

List sprawił dużą radość osobom które go otrzymały, mimo tego że były to dorosłe osoby. Sam list były bardzo przekonujący, sympatyczny i budził uśmiech na twarzy. Godne polecenia!

Justyna
2015-01-11

Wspaniałe zaskoczenie dla dziecka, list taki jak w opisie wszystko dopracowane super! Polecam innym rodzicom

Marta